Nazywam się Dagmara Jakubczak.

Oprócz pisania bloga, stylizuję i projektuję wnętrza oraz prowadzę wykłady na temat designu z elementami historii sztuki. Dużo podróżuję, szukając ciekawych miejsc oraz wydarzeń związanych z projektowaniem i sztuką. Każdego roku odwiedzam najważniejsze poświęcone im targi, festiwale oraz wystawy w Polsce i za granicą. Moje wyprawy pokazuję na kanale „Akademia Dagmary” na YouTube.

FORelements to blog o designie i wnętrzach, ale też o architekturze, która uczy harmonii i widzenia zależności między częściami kompozycji.

To blog o elementach, dzięki którym otoczenie staje się przyjazne, a życie – piękniejsze. Pokazuje jak patrzeć, żeby je dostrzec.

To blog o żywiołach – o stylistycznych interpretacjach ognia szalonego Meksyku, barw ziemi Toskanii, błękitów wód Morza Śródziemnego, chłodnego powiewu szlachetnej Północy.

Uwielbiam style boho i etno, ale najbardziej kocham fusion, którego mistrzami są Cortney i Robert Novogratzowie. Lubię też klimaty luksusowe, które nabierają cudownej głębi w połączeniu z nutą (p)op lub kolonialną, jak robi to Martyn Lawrence Bullard. Jednocześnie cenię kicz i przymrużenie oka we wnętrzach, bo przecież La Vie Est Belle!

WIĘCEJ znajdziecie w wywiadzie dla „iNMagazine” [LINK]

My name is Dagmara.

I’m an interiror designer who blogs.

I’m a blogger who designs interiors.

MORE – in the interview for „iNMagazine” (in Polish) [LINK]

This is a blog about design, interiors, inspirations and colors, especially the vivid, bold and bright hues like these born in Mexico. It doesn’t mean, of course, that I don’t recognize or appreciate the cold and sophisticated nobleness of the North. In the opposite! I consider designing a blend of elements interpenetrating and completing each other. Thus, FORelements is the right place for that. Drop in and check it out!